Молоді вчені обговорювали проблеми економічного розвитку м.Шостки

24 квітня 2014 року на кафедрі економіки та управління Шосткинського інституту СумДУ з успіхом пройшов конкурс студентських науково-дослідних робіт. Тема заходу - «Наукові дослідження молоді: проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем». Тож учасники конкурсу мали можливість проявити себе в різних напрямах: бухгалтерський облік, аналіз та аудит; економіка підприємства та управління виробництвом; економіка природокористування та охорони навколишнього середовища; інвестиційно-інноваційний розвиток соціально-економічних систем; маркетинг та управління на підприємствах; математичне моделювання соціально-економічних систем та ін.
Оцінювання науково-дослідних робіт проходило в два етапи. На першому – конкурсна комісія анонімно оцінювала науковий рівень попередньо зашифрованих робіт. На другому етапі - відкритому науковому семінарі кафедри - відбувся їх захист.
Із вступним словом та побажаннями творчих успіхів звернувся до учасників конкурсу директор інституту, завкафедрою економіки та управління, кандидат економічних наук В.Л. Акуленко. Потім кращі студенти ХТК ім. І.Кожедуба та ШІСумДУ презентували свої роботи, демонструючи високий рівень знань, велику зацікавленість та науковий підхід до інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем.

Переможцями конкурсу студентських НДР 2014 року стали такі учасники:

І місце – В. Кравченко студент гр.Е-11Ш, ШІСумДУ, (керівник Пригара І.О.);
ІІ місце – Е. Кузьменко студентка гр.Е-11Ш, ШІСумДУ, (керівник Тур О.М.);
А. Лустова, Д. Пилипенко студентки гр.Е-01Ш, ШІСумДУ, (керівник Пригара І.О.);
ІІІ місце – В. Буліхова, В. Шелупина студентки гр.Е-21Ш, ШІСумДУ,
(керівник Мамчук І.В);
Н. Коворотня студентка гр.Бо-12, ХТК ШІСумДУ, (керівник Осадча Н.М.);
Ю. Школьна, В. Гавриліна студентки гр.КС-11, ХТК ШІ СумДУ, (керівник Кулік А.І.).
Також були відзначені подяками Я.Убогович, І.Полуда, Н.Глущенко, С. Кузьменко, К. Малиш.

За матеріалами конкурсу укладено збірник «Реферати НДР за результатами щорічного конкурсу студентських науково-дослідних робіт».
Кафедра економіки та управління висловлює подяку студентам та організаторам наукового заходу.

Науково-педагогічний колектив кафедри економіки підприємств

Запрошуємо на сайт ШІ СумДУ :

Головні новини : http://www.shinst.sumdu.edu.ua
Кафедра ЕП : http://www.shinst.sumdu.edu.ua/kaf_ep.html